Skip to content
FC Pomerans
  • Kalender
  • Klassement
  • Statistieken

FC Pomerans vs Luchteren

31/10/2026
Kouterslag Melle
KLVVBM 3e Afdeling

05 Dagen 08 Uren 15 Min 01 Sec

Komende Wedstrijden

31/10/2026
17:00
N/A

FC Pomerans vs Luchteren

07/11/2026
17:15
N/A

Los Diablos vs FC Pomerans

14/11/2026
17:00
N/A

FC Pomerans vs Daring Gent

Resultaten

24/10/2026
4 - 7
N/A

The Waffels vs FC Pomerans

17/10/2026
0 - 9
N/A

FC Pomerans vs Dakinvest

03/10/2026
9 - 0
N/A

De Ves vs FC Pomerans

Klassement

PosClubGWGLVDPVDPTPts
1Dakinvest660048318
2Daring Gent541019413
3Den Derden Helft540115612
4Luchteren6402151612
5Rode Ster540113612
6De Ves63031479
7Apollon Gent62048266
8Los Diablos612311165
9Bavegem B611414134
10The Waffels710613383
11FC Pomerans51048383
12Legends United51047123
Zie volledig klassement

Laatste Wedstrijd

24/10/2026
4 - 7
N/A

The Waffels vs FC Pomerans

Zie alle wedstrijden
oktober 2026
M D W D V Z Z
« sep   nov »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Topschutters

RankSpeler
1Senne Vanwalleghem24
2Michael Landsheere41
3Jens Mortier51
4Bram Casteele21
5Emil Duhamel11

Assists

RankSpeler
1Max Depuydt33
2Senne Vanwalleghem22
3Mathias De Meyer51
4Emil Duhamel11
5Luciano Horb11
© 2026 FC Pomerans
Designed by Glenn
FC Pomerans
Cookies
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze website verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een website of over verschillende websites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}